У протеклом периоду, ученици наше школе учествовали су на многобројним такмичењима. Захваљујући заједничком раду, залагању и труду, како ученика, тако и наставника, остварени су одлични резултати.

Лука Милољубовић, ученик седмог разреда, освојио је прво место на општинском такмичењу из физике, док је на окружном освојио треће место.

Данијела Симоновић, ученица 6. разреда, на такмичењу у пливању, краул стилом, заузела је прво место, док је на републичком нивоу заузела десето место.

Урош Милутиновић, ученик седмог разреда, освојио је треће место на општинском такмичењу из хемије.

Сара Агатоновић, ученица петог разреда, освојила је друго место на општинском такмичењу из биологије.

Данијела Симоновић је на такмилчењу из биологије, освојила друго место.

Лука Милољубовић, ученик седмог разреда, на општинском такмичењу из историје, освојио је прво место.

Немања Накић, ученик шестог разреда, освојио је друго место на такмичењу из историје.

Давид Вељковић, ученик осмог разреда , освојио је треће место на општинском такмичењу из историје.

Надамо се новим успесима наших ђака и у наредном периоду.