У понедељак, 23. маја 2022. године, вероучитељица Сања Николић одржала је угледни час верске наставе са ученицима 7. разреда. Ученици су кроз пројектни рад, уз употребу наставног модела изокренута учионица обрађивали тему Срби светитељи. На часу су примењена знања стечена на семинару ,,Решења за управљање разредом за наставнике: нове методологије, ефикасна мотивација, сарадња и стратегије евалуације” ,оквиру Еразмус + КА101 пројекта ,,Иновативним методама до унапређења наставе и учења”.

Часу су присуствовали: директор школе, Весна Миленковић, педагог Марина Вујанац, наставница српског језика Ивана Јаковиљевић, учитељица Душица Милићевић и учитељица Драгица Стајковић.

Пројектни план Срби светитељи

Презентације ученика: Св. Јустин Ћелијски, Св. Владика Николај Велимировић, Свети кнез Лазар и кнегиња Милица, Свети Роман и Свети Зосим Тумански