У уторак, 12. октобра 2021. године организоване су  радионице за наставнике у Центру за стручно усавршавање  Крушевац:

• Пројектна настава- (примери добре праксе)
  • Симулација наставног плана у пројектној настави (опис, циљеви, исходи, продукти…)
  • Креирање  плана пројектне наставе повезаног са културним наслеђем земаља учесница
  • Савети и сугестије за успешно подучавање кроз пројектну наставу
  • Презентација  планова пројектне наставе гостију у вези културно историјског наслеђа њихових земаља
  • Употреба ИКТ алата у пројектној настави (пример добре праксе)
  • Учење кроз појектну наставу на е Twinningu (пример добре праксе)
  • Употреба ИКТ алата у пројектној настави

Радионице су припремиле и водиле Ивана Благојевић, Душица Милићевић, Драгица Стајковић и Сања Николић.

У Мозаик сали, одржан је пријем за учеснике пројекта. Гостима се обратио заменик градоначелника, Александар Јовановић, а присуствовала је и помоћник градоначелника за друштвене делатности, Јелена Тодоровић. У име учесника пројекта говорила је координатор пројекта Стефани Вивот, директор школе из Француске.
-Наставници су посетили  ОШ ,,Јован Поповић” Крушевац и упознали се са директорком школе Снежаном Стефановић Милановић и појединим наставницима.

Фотографије можете погледати на следећем ЛИНКУ.