Данијела Симоновић, ученица 7. разреда, је на општинском такмичењу у пливању, краул техником, освојила 1. место. Честитке Данијели.

Лука Милољубовић , ученик 8. разреда, је на општинском такмичењу из физике заузео друго место и пласирао се на окружно такмичење. Све честитке Луки и наставнику Миладину Макрагићу.

Лука Милољубовић, ученик 8. разреда, на окружном такмичењу из физике освојио треће место.

Лука Милољубовић, ученик 8. разреда, на општинском такмичењу из немачког језика заузео, по броју бодова, друго место (први на ранг листи).

Јована Јовановић, ученица 8. разреда, на општинском такмичењу из немачког језика заузела је треће место.

Честитке ученицима и наставници Ивани Кричак.

Лука Милољубовић, ученик 8. разреда, на општинском такмичењу из историје освојио 1. место.

Никола Накић, ученик 7. разреда, на општинском такмичењу из историје освојио 3. место.

Честитке ученицима и наставнику Ненаду Стефановићу.

Анђелија Мијајловић, 5. разред, освојила је 2. место на општинском такмичењу из српског језика.

Матеја Тамбурић, 5. разред, освојио је 3. место на општинском такмичењу из српског језика.

Честитке ученицима и наставнику Дарку Обрадовићу.

Матеја Тамбурић, 5. разред, 1. место на општинском такмичењу из биологије.

Анђелија Мијајловић, 5. разред, 1. место на општинском такмичењу из биологије.

Михајло Стојановић, 6. разред, 3. место на општинском такмичењу из биологије.

Вељко Вучићевић, 6. разред, 3. место на општинском такмичењу из биологије.

Данијела Симоновић, 7. разред, 2. место на општинском такмичењу из биологије.

Ученицима и наставници биологије, Светлани Лабан честитамо на постигнутом успеху.

Михајло Стојановић, 6. разред, 1. место на општинском такмичењу из техничког и информатичког, област Архитектура и грађевинарство. Честитамо ученику и наставнику Бојану Стаменовићу.

Јована Јовановић, 8. разред, 1. место на окружном такмичењу из немачког језика, пласман на републичко такмичење.

Лука Милољубовић, 8. разред, 1. место на окружном такмичењу из немачког језика, пласман на републичко такмичење.

Честитке Јовани и Луки и наставници Ивани Кричак.

Лука Милољубовић, 8. разред, 3. место на окружном такмичењу из историје, пласман на републичко такмичење.

Честитамо Луки и наставнику Ненаду Стефановићу.

Анђелија Мијајловић, 5. разред, 2. место на окружном такмичењу из биологије.

Матеја Тамбурић, 5. разред, 2. место на окружном такмичењу из биологије.

Честитке Анђелији и Матеји и наставници Светлани Лабан.

Лука Милољубовић, 8. разред, 3. место на републичком такмичењу из немачког језика. Браво Лука.

Честитке наставници Ивани Кричак.