Драги родитељи, ученици, пријатељи и сви поштоваоци рада наше школе,

Поносно вас упознајемо са предстојећим активностима наших ученика и наставника у недељи пред нама. Ученици млађих разреда из Модрице и Дворана, заједно са својим учитељицама, наставницама верске наставе и енглеског језика и директорком, у периоду од 7. до 11. јуна 2021. учествоваће у онлајн пројектним активностима у оквиру међународног пројекта ,,Бити Европљанин: размена искустава и пракси“. У току недеље пројектних активности, наши ученици и наставници ће учествовати у међународним онлајн радионицама, представљати нашу школу и земљу кроз песму, игру и квиз знања, а уједно дружити се и размењивати знање и искуство са ученицима и наставницима из Француске, Турске и Пољске. Пратите нас и поделите са нама радост!