Шашаве сове

Поводом обележавања Meђународног Дана птица 10.маја у издвојеном одељењу у Сеземчи основне школе ”Страхиња Поповић” у Дворану,одржана је креативна радионица . На практичан и весео начин ученици су правили сове од материјала за рециклажу (пластични затварачи од флаша, стари поклопци од тегли, стара дугмад, дискови…)

Циљ активности био је проширивање и обогаћивање знања и искуства ученика о птицама; развијање свести о значају очувања и заштити птица; развијање љубави према птицама и природним лепотама; развијање еколошких навика код ученика; развијање интересовања, ликовне креативности и маште.

Резултати радионице су показали да је труд и рад урадио плодом, на задовољство свих ученика и учитељице.

Јасмина Ђорђевић, учитељица